O Nas

fresh idea
230
Nowych pomysłów
Illustration of calendar icon
0
Ciężkiej pracy
platform
0
Platforma tego typu

LEKTORZY JĘZYKÓW OBCYCH, KTÓRZY CZERPIĄ SATYSFAKCJĘ Z UCZENIA

 
Langigio to bardzo przemyślany projekt, który narodził się nieprzypadkowo. Wielu z nas pracuje, dba o swoją rodzinę, rozwija swoje pasje… i nie zawsze ma możliwość skorzystać z kursu stacjonarnego. Czas i pieniądze mogą być ograniczeniem – wychodząc na przeciw deficytowi rynku stworzyliśmy kursy w formie wideo, nieograniczone w czasie, formie i ilości wyświetleń, których program oparty jest o zajęcia stacjonarne. Nic więc nie tracicie! Możecie wyłącznie zyskać, gdyż nie poszliśmy na łatwiznę – Langigio to efekt i dopełnienie naszych doświadczeń i ciężkiej pracy wraz z naszymi uczniami w szkole językowej Target w samym sercu Londynu. Chcieliśmy stworzyć coś więcej niż zwykłe lekcje wideo, w ten sposób powstała nasza platforma do nauki języków obcych, na której wykupując dany kurs mają Państwo również dostęp do naszych lektorów, którzy zawsze służą wam radą i ciepłym słowem wsparcia. Wszędzie gdzie zachodzi rozwój i motywacja do działania… pojawiają się pytania. My na nie odpowiadamy! Ucz się tak jak lubisz, czuj że masz nie tylko wędkę, ale i kogoś kto poprowadzi Cię za rękę i pokaże jak złowić swoją rybę. Rybą, czyli celem, jest oczywiście komunikatywny język angielski…
Początkowo sceptycznie podchodziłam do kursu online. W przypadku Langigio niepotrzebnie. Kurs online, który daje Ci dostęp do nauczyciela – to jest to czego potrzebowałam. Testy sprawdzające wiedzę również są bardzo miłym dodatkiem. Uważam, że kurs jest wart swojej ceny. Polecam.
Marika
Kurst Podstawowy

Nasza misja

2166526

Chcemy
uczyć i inspirować

Dbamy także o to, by lekcje były niejako inspirujące i sprawiały, że po każdej kolejnej z niecierpliwością będziecie sięgać po następną. Bowiem nauczanie, które inspiruje i motywuje naprawdę ma sens i prowadzi do celu!

551 [Przekonwertowany]

Robimy to z pasji,
nie dla pieniędzy

Niezależnie od wyników finansowych, chcemy jak najbardziej udoskonalić nasz produkt. Dbamy o jakość naszych nagrań zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej, aby lekcja była przyjemna, przydatna i motywująca do działania. Testy po każdej lekcji, które wam oferujemy, pozwolą sprawdzić wasze postępy, których dokonujecie podczas naszych kursów wideo. 

54950 [Przekonwertowany]

Bądź częścią naszej
małej społeczności

Jeżeli uważacie, że coś w zasługuje na poprawę i macie ciekawą koncepcję na zmianę – dajcie nam znać! To co robimy, robimy przede wszystkim dla was. Możecie być częścią naszego wspólnego projektu i mieć wpływ na jego kształt.

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA