Angielski za darmo w Londynie

Wiele osób, które przyjeżdżają do Londynu i potrzebuje jakiegoś kursu angielskiego w pierwszej kolejności myśli o kursach darmowych. Tylko czy tak naprawdę angielskiego można nauczyć się kompletnie za darmo?

Naszym zdaniem jest to niezwykle trudne i to z kilku powodów.

Po pierwsze, motywacja. Jeśli dostajemy coś kompletnie za darmo bardzo szybko znajdziemy uzasadnienie, by przestać się starać i angażować. W końcu tak naprawdę nie ponosimy kosztów i może,y sobie odpuścić, raz, drugi, siódmy i czternasty… no i po nauce. A nawet jeśli nasza motywacja wewnętrzna będzie solidna to inne osoby mogą nas do tego łatwo zniechęcić, gdy na przykład przez ich liczne nieobecności (no bo za darmo kurs), lektor nie może iść z materiałem do przodu my tylko tracimy czas, więc i zaczynam czuć, że to bezsensu.

Po drugie, kursy które na pozór są za darmo zawsze mają ten haczyk, że jeśli nie my to płaci za nie ktoś inny. A skoro tak się dzieje osoby organizujące zajęcia nie zawsze myślę o dobrze uczniów, bo tak naprawdę nie ma to znaczenia w takim przypadku. Jeśli uczeń jest zapisany to ktoś za to zapłaci – a czy uczeń się nauczy angielskiego dla takich osób nie jest już tak ważne.

Z naszych doświadczeń wynika, że wiele osób ma takie podejście do ucznia i widzi w nim tylko zysk. W naszych szkołach jest inaczej, nie wiążemy Cię żadną umową, więc zależy nam na tym byś cały czas robił postęp, bo tylko wtedy będziesz chciał stać się absolwentem naszych placówek. Adres internetowy naszej głównej siedziby to: www.target4you.pl – jesteśmy w zachodnim centrum Londynu, w Hounslow.

Tak samo podchodzimy do kursów wideo, nie ma sytuacji, że kupiłeś kurs i odhaczamy Cię na liście – zależy nam byś w pełni skorzystał z pierwszego poziomu i pomagamy Ci – w pełnej gotowości przyswoić go w niemal 100%. Takie podejście sprawia, że możesz później chcieć uczyć się z nami dalej i będziesz zainteresowany kursem na poziomie bazowym czy nawet zaawansowanym! Dlatego też dążymy do tego byś każdego dnia odwiedzał naszą stronę: www.langigio.com

Dlatego też Twoje dobro, Twój postęp i Twoje zadowolenie zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, cieszymy się że jesteś z nami i jest to dla nas dodatkowa motywacja.

  1 komentarz

 1. Żaneta Jaworska
  18/11/2017
  Odpowiedz

  Owszem zgadzam sie z tym.
  W kursach darmowych zaznaczam ja tez korzystalam i wiem ze nalezy uwazac tam jest masakrycznie duzo bledow.
  Wasze kursy to kawal dobrej roboty.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *