Jak znaleźć prace wakacyjną w Anglii?

Dla wielu z nas wakacje kojarzą się z wypoczynkiem i relaksem, ale dla niektórych wakacje to świetny moment aby zarobić dodatkową gotówkę. Szczególnie dla osób, które wciąż się uczą to świetna okazja na zarobek. Osobom uczącym się i studiującym będzie o wiele łatwiej, ponieważ na pewno znają język angielski choć w stopniu komunikatywnym. Oczywiście istnieją prace sezonowe “bez języka”, ale są dużo gorzej płatne no i co tu ukrywać – na osoby, które nie znają języka angielskiego patrzy się dużo mniej łaskawszym okiem. Dlatego przed wyjazdem dobrze jest poświęcić choć minimum czasu na podrasowanie gramatyki i wymowy.

Jak znaleźć prace w UK z podstawą angielskiego?

Szukając pracy w internecie na pewno niezbędnym będzie wysłanie CV może i nawet listu motywacyjnego? Jeśli jednak chcesz dorobić sobie na farmie czy produkcji bardziej prawdopodobne będzie wypełnienie tylko i wyłącznie aplikacji, w której najczęsciej są zawarte takie informacje jak: Imię, nazwisko, wiek, poprzednie stanowiska pracy, nazwę firmy, w której kiedyś pracowałeś, czy posiadasz prawo jazdy, ukończone kursy, itp.

Pamiętaj- jeśli jednak CV będzie wymagane koniecznie musisz napisać je w języku angielskim.

W Anglii można zarobić całkiem przyzwoicie a po pracy spędzić fajnie czas.

Szukając pracy w Anglii najlepszym rozwiązaniem jest poprosić znajomych, którzy tam mieszkają o rozeznanie się w swojej okolicy czy aby nie ma jakichś ciekawych ogłoszeń. Pamiętajmy, że znajomość języka angielskiego może wyjść nam tylko i wyłącznie na plus. Przed wyjazdem warto powtórzyć sobie choć podstawowe zwroty i słówka.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *