Szkoła angielskiego Londyn

Angielski w Londynie

Projekt Langigio narodził się w Londynie. To właśnie tu założyciele i twórcy Langigio stawiali swoje pierwsze kroki z nauczaniem języka Polaków, którzy przyjechali zacząć swe nowe życie na Wyspach lub zwyczajnie dorobić do krajowej pensji. Przez lata otrzymywaliśmy sygnały od was, że czasami dojazdy bywają uciążliwe, a chętnie skorzystalibyście… jednak mieszkacie zbyt daleko.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż wielu z was miało już język angielski w Polsce. Wiemy również, że język po latach nie używania zwyczajnie uchodzi z głowy, a rozmowy stają się trudniejsze. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć kurs językowy, który będzie dostępny dla każdego, zawsze z każdego zakątka na świecie, w tym także wszystkich krajów anglojęzycznych. Oczywiście zapraszamy was równie gorąco do skorzystania z oferty naszej szkoły, która mieści się w Londynie na Hounslow.

Miła atmosfera, małe grupy oraz możliwość poznania wspaniałych ludzi i wyrwania się z szarej codzienności – to czeka na miejscu. Co czeka na was w internecie – praktycznie to samo, tyle że komunikację między sobą prowadzić będziemy online. Do waszej dyspozycji oddajemy nie tylko możliwość wymiany zdań z lektorami, ale również z innymi osobami uczącymi się języka angielskiego za pośrednictwem naszego portalu.

Langigio to projekt, w który wkładamy całe serce, podobnie jak szkoła stacjonarna, rozwijająca się z roku na rok. Zostań częścią naszej społeczności.

Zapraszamy.

Więcej informacji na temat naszej Szkoły Angielskiego w Londynie znajdziesz na stronie internetowej: www.target4you.pl

Hej, to ja Adrian. Właśnie uczę się języka ;P

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *