Ten wpis zmotywuje Cię do nauki angielskiego!

Chcesz nauczyć się języka angielskiego ale wciąż brak ci motywacji w działaniu? poniżej przedstawie ci 10 powodów, dla których naprawdę warto nauczyć się języka angielskiego!

  1. PODWYŻKA! na pewno słyszałeś już nie raz określenie ” jaka praca taka płaca”. według przeprowadzonych sondaży osoby, które znają język angielski zarabiają aż o 27% więcej niż osoby, które z angielskim nic do czynienia nie miały! Prawdziwa przepaść między osobami, które znają język a nie znają jest na stanowiskach kierowniczych, ponieważ osoba, która może w swoje CV wpisać sobie znajomość języka angielskiego i startuje na stanowisko kierownicze zarobi prawie 80% więcej niż osoba, która go nie zna. Opłaca się, prawda? 🙂
  2. LEPSZA UCZELNIA! tak, angielski wpływa również na to, gdzie przyjmą Cię na studnia. Nie muszę zaznaczyć, że z językiem angielskim możesz również rozwijać się na studiach zagranicznych i to nie na byle jakich uczelniach? 🙂
  3. WYMARZONA PRACA! Nie trzeba już chyba nikomu tłumaczyć, że rekruterzy stawiają na osoby, które znają język angielski. Nie musisz też aplikować tylko i wyłącznie w krajowych firmach- zagraniczne korporacje staną przed tobą otworem.
  4. PODRÓŻE ZAGRANICZNE JUŻ NIE BĘDĄ STRESEM! będziesz podróżować z większą swobodą. Miło jest przecież znać język angielski i być samowystarczalnym człowiekiem.
  5. NAWIĄŻESZ NOWE ZNAJOMOŚCI. Czy wiesz, że na świecie ok miliarda ludzi płynnie posługuje się językiem angielskim? Znając język już nie będziesz się czerwienił kiedy ktoś o coś zapyta – po prostu odpowiesz 🙂
  6. PRZYJEMNOŚĆ Z NAUKI ANGIELSKIEGO. Czasy kiedy nauka języka angielskiego sprawiała ból i frustrację odeszły w niepamięć. w XXI wieku nauka sprawia przyjemność, szczególnie w tej formie, którą sami wybierzemy. Zrób resarch w internetach i poszukaj najlepszych kursów online.
  7. INSTRUKCJE, ETYKIETY I OPISY PRODUKTÓW NIE BĘDĄ JUŻ TAJEMNICĄ. teraz już będziesz wiedział jak złożyć tę nieszczęsną szafkę zamówioną na ali 😉
  8. DASZ SWOJEMU MÓZGOWI POTĘŻNE ĆWICZENIE! mózg jest mięśniem a jak wiadomo mięśnie trzeba ćwiczyć, nauka angielskiego będzie solidną siłownią dla twojego mózgu.
  9. NAUCZYSZ SIĘ BYĆ SYSTEMATYCZNYM. Gwarantuję ci, że nauka angielskiego cię wciągnie, będzie twoim hobby, twoją ucieczką od codziennych spraw. Wejdzie Ci w nawyk i nawet nie będziesz wiedział kiedy to się stało. Zdrowe nawyki to świetna sprawa!
  10. BĘDZIESZ Z SIEBIE DUMNY. Chyba to najbardziej motywujący punkt programu. Cóż nie ma nic bardziej motywującego niż perspektywa spełnionego celu!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *